Gaziantep Evden Eve Nakliye Villalar, Fabrikalar, Okul, Hastane, Banka Şubeleri ve de Evleriniz itina ile taşınır.

Taşıma Günü: Müşterimizle anlaştığımız taşınma gününde sabah 8.30 de aracımız ve 5 kişilik ekibimiz kapınızda olur. Eşyalarınız paketleme bölümünde aynen anlatıldığı gibi toplanılır, paketlelenir ve araca istif edilir. İlk evden çıkılması ortalama 12.00 -13.00 saatlerini bulur.öğlen yemeği yenildikten sonra eşyanın yeni eve boşaltılmasına başlanır. Evinizin yerleşmesi mobilyanın kurulup beyaz eşyaların bağlantılarının yapılıp avilerin takılması eşyaların araçtan tamamen boşalması saat 16.00-18.00 saatlerinde bitmiş olur.eğer evinizin ufak tefek eşyaları kolilenmiş ise toplam taşıma işlemi 1 ya da 1.5 saat daha erken bitmektedir. Taşınacak Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Taşınacak evden eve taşımacılık firması seçerken önceliğiniz kesinlikle UCUZ FİYAT olmamalı.çünkü aldığınız hizmet sadece eve gelen kamyondan ibaret değildir.
 
 • Evden Eve taşımacılık firması seçerken KESİNLİKLE daha önce dostlarınızın taşınıp memnun kalmadığı firmaları eleyin
 • Firmalarla görüşürken mutlaka OFİSLERİNİ görmek isteyin.Çünkü bazı KORSAN evden eve taşımacılık şirketlerinin ofisleri dahi yok.EŞYALARINIZ ARAÇTA YÜKLÜYKEN şirket yetkilisinin cep telefonunun kapalı olduğunu varsayarsak eşyalarınız yeni evinize ulaşmayabilir.(1994 yılı hürriyet gazetesi bu konuyla ilgili bir haber yapılmıştır.)
 • Evinizi taşıtmayı düşündüğünüz evden eve taşımacılık şirketini iyice araştırın.Hakkında çıkan haber ,yazı,memnuniyet ve şikayetlerden haberdar olun.
 • Evden eve taşımacılık şirketinin araçlarını görmek isteyin.
 • Firma yetkilisiyle yüz yüze ofisinde görüştükten sonra sağlıklı fiyatlandırma için eşyalarınızı görmesini isteyin.
 • Mutlaka sözleşme imzalayın.söz verdiği şeyler sözleşme madelerinde yoksa ilave ettirin.
 
 • Firma seçerken tek ölçünüz fiyat olmasın.İnsan hayatında kaç kez taşınır. EŞYALAR KAÇ KEZ ALINIR , bunları düşünün paranızı haketmeyen insanlara vermeyin.mutlaka güvenilir kurumsal bir Evden Eve taşımacılık şirketi seçin. Bir sorun yaşayabilmeniz durumunda muhattap olacağınız kişi sizi tatmin edebilecek mi bunu düşünün.
Evden Eve Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?  
 • Eşyanın toplu olması fiyatı düşürür mü?
-Eşyanın toplu olması fiyatı değiştiren bir unsur değildir çünkü kendi elemanlarımızla çalışltığımız için çalışanlar eşya toplasada toplamasada aynı ücreti almaktadırlar doşlayısıyla fiyat değişmemektedir ama bu işin yürüyüşünü rahatlatan bir etkendir. Kartaş olarak biz maliyetimizi etkilememesine rağmen müşteri tüm eşyayı toplarsa 50 tl indirim yapmaktayız en azından emekleri boşa gitmemiş oluyor böylelikle.
 • Taşınılacak mesafe yakın olması fiyatı değiştirir mi?
-Şehir içerisinde taşınılacak mesafenin yakınlığı veya uzaklığı fiyatı değiştirmez çünkü ilk başta belirttiğimiz gibi maliyetler bellidir. bunlar için mazot ortalama 20 tl dir.Yani biz evi ambalajlayıp araca yükledikten sonra 5 km öteye götürsekte yan apartmana taşısak da değişen bir şey yok o yüzden mesafe fiyatı etkileyen bir unsur değildir.  
 • Firmalar arası fiyat farkı neden bu kadar fazla?
-Bu konu özellikle de Gaziantep de evden eve nakliyat piyasasında önemli bir sorun.Çünkü taşınmaya karar verip araştırma yaptığınız zaman birbirinden çok farklı fiyatlar duymaktasınız.Şimdi size bunu nedenini açıklayacağım. -çok cüzi bir fiyata ev taşırım diyen bir firma nasıl bir taşıma yapabilir.Onların amacı işi alıp evinize gelmek. daha sonra nasılsa bi şekilde taşınacağınızın için ‘bu eşya çokmuş deyip belirli bir miktar fark vericeksin tarzında yaklaşımlarla fiyat taşıma günü yükselmektedir.gideceğiniz kat yüksek ise bi de sizden asansör kiralama ücreti talep ederler taşıma yine size 2 katına mal olur ve kötü bi taşıma olur. -Halden toplama adamla gelen firmalar 30 -35 tlye odun kömür taşıyan adamları evinize getirip eşyanızı gerçekten odun gibi taşıtıp tenteli eski bir arabayla sigortasız ve ambalajsız veya battaniyeyle ambalaj yapıp ya da hiç ambalaj yapmadan taşıyabilirler. Korsan firmalar: K3 yetki belgesi olmayan firmalar devlete vergi vermemektedir ve bu işi yasal olarak yapmamaktadırlar.Bu yüzden bu işiş geçiçi olarak yapıyorlar.Yazın işler hızlandığı zaman piyasaya çıkarlar kışın giderler.Bu sebepten bu işi sürekli bir iş olarak görmeyip kazanacakları 50 lirayı kar bilirler. -Müşterilerimiz dikkat ettiyse bazı nakliyat ilanlarında sadece cep telefonu yazmaktadır.Burda sorumluluk eşya sahibine düşüyo düşünmeniz gerek siz o insanlara güvenip tüm eşyanızı onun aracına yüklüyosunuz ve elinizde sadece bir cep numarası var ne adres ne sabit telefon eşya yüklendiğinde yeni eve gelmezse ne yapacaksınız?Cep telefonu kapanırsa ne yapacaksınız.?
 • Fiyatlandırmada neler etkili olur ?
  1. Oturulan ve taşınılacak evlerin katları 3.kat ve üzerine asansör kurulur
 
 • 2 ev arasında mesafe 20km den fazla ise
 • Eşyaların değerli olup olmaması
 • Eşyaların miktarı
 • Sökülecek ve takılacak mobilya miktarı
 
 1. Para kasası ,piyano gibi her evde bulunmayan eşyalar extra ücretle taşınır bu ücreti firma almaz elemanlara bölüştürür.
 • İdeal bir taşıma fiyatı ne olmalıdır?
      EV TAŞIMANIN STANDART BİR FİYATI YOKTUR , FİYATA ETKİ EDEN FAKTÖRLER VARDIR ;BUNLAR TESPİT EDİLİR NET FİYAT ONA GÖRE VERİLİR.
  • Fiyatımızı genelde ücretsiz EKSPERTİZ yaparak (Eşyanızı görerek) tespit ediyoruz.
 
 • Az Eşya Küçük Araç, Yüksek Kat, Alçak Kat, fiyatlarımızı değiştirmektedir.
 • Çelik Kasa Kapalı Kamyonlarımızla Tekstil ürünleri, Beyaz Eşya Taşınır.
 • Her Taşıma Sonunda araçlarımız temizlenir, dezenfekte edilir.
 
 • NOT: sigorta şirketleri sadece araç üzerindeki eşyayı sigortalar.hiç bir sigorta şirketi insan kusurunu karşılamaz fakat firmamız olarak Biz kendimize ve işçilerimize o kadar çok güveniyoruz ki “EN KÜÇÜK HASARI” anında ödüyoruz. bunu da sadece lafta söylemiyoruz SÖZLEŞME ile garanti altına alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir